Realizacja zamówień

 

Ze względu na potrzebę przetworzenia zamówienia oraz przesłania go do skompletowania i zapakowania zamówionych produktów czas realizacji zamówienia wynosi do 2 dni roboczych od chwili jego opłacenia (wykonania przelewu na konto serwisu MONEY EXPRESS i zaksięgowania go na koncie!)  lub telefonicznego potwierdzenia przy wyborze płatności za pobraniem (zazwyczaj czas ten wynosi 24 godziny w dni robocze). Zamówienia opłacone przelewem realizowane są w pierwszej kolejności.

 

Jako zrealizowanie zamówienia rozumiemy przygotowanie paczki przez współpracujący ze sklepem aptekacialis.pl magazyn i jej przekazanie pracownikowi firmy kurierskiej. Do powyższego czasu należy doliczyć czas potrzebny na jej dostarczenie (szczegóły dostępne są w tabelach w zakładce koszt dostarczenia zamówienia). Aptekacialis.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie wynikające z pracy firmy kurierskiej, przyczyn losowych lub problemów technicznych przy przetwarzaniu zamówienia. Aptekacialis.pl dokłada zawsze wszelkich starań, aby zamówiona przesyłka dotarła do odbiorcy w możliwie najkrótszym czasie.

 

UWAGA!

1.)   Jeżeli opłacasz zamówienie za pomocą przelewu bankowego na konto serwisu MONEY EXPRESS i chcesz aby zostało ono ekspresowo przekazane do realizacji zanim opłata znajdzie się faktycznie na naszym koncie bankowym prześlij do nas (sklep@aptekacialis.pl) potwierdzenie z Twojego banku o wykonaniu przelewu. Po jego potwierdzeniu przystąpimy do realizacji zamówienia.

2.)   Paczki doręczenia są klientom przez pracownika firmy kurierskiej DPD od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Jeżeli życzysz sobie doręczenia paczki w inny dzień/na konkretną godzinę skontaktuj się z naszym działem obsługi  w celu sprawdzenia takiej możliwości oraz ustalenia dokładnej opłaty za tą usługę.

3.)   Prosimy o podawanie w zamówieniu numeru telefonu kontaktowego. Pozwoli to pracownikowi firmy kurierskiej DPD na uzgodnienie z Państwem terminu i miejsca przekazania paczki (pracownicy firmy kurierskiej dzwonią w większości przypadków, jednak należy pamiętać, iż  nie należy to ich obowiązków).