newsletter - szczegóły

 

Aby otrzymywać nasz newsletter zawierający promowane produkty oraz by otrzymywać od nas specjalne kupony rabatowe skierowane specjalnie do Ciebie - musisz zapisać sie do naszego newslettera - czyli zaznaczyć opcję Zapisz się na nasz newsletter oraz Otrzymuj oferty od naszych partnerów w trakcie rejestracji).

 

Możesz też zapisać się na nasz newsletter korzystając ze specjalnego formularza znajdującego się w w specjalnym polu w lewym dolnym rogu strony (EBIULETYN-NEWSLETTER).

 

Po podaniu adresu e-mail - otrzymają Państwo wiadomość e-mail z informacją,że opcja Newsletter została dla Państwa uaktywniona.

 

Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość wysyłania do wszystkich subskrybentów Newslettera wiadomości reklamowych, zawierających korzystne dla Państwa oferty promocyjne oraz inne oferty handlowe i reklamowe (jednak nie częściej niż raz na 14 dni).

 

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, nie udostępniamy ani też nie sprzedajemy bazy adresów e-mail. Prosimy pamiętać - że w każdym momencie podawania danych osobowyc w naszej aptece internetowej - przekazanie danych chroni certyfikat SSL z kluczem 256-bitowym.