KUPONY RABATOWE - jak otrzymać i jak wykorzystać

 

Co jakiś czas, wysyłamy do wszystkich zarejestrowanych w naszej aptece internetowej klientów (które wyraziły zgodę na otrzymywanie wiadomości i newslettera), kupony rabatowe na różne produkty lub grupy produktów w naszej aptece. Kupony te są wysyłane pocztą e-mail - lub dołączane są do wysyłanych paczek w formie drukowanej.

 

Kupony rabatowe uprawniają do uzyskania specjalnego rabatu o określonej wielkości. Wysyłając kod - informujemy zawsze jakiej grupy produktów on dotyczy i jakiej wielkości jest to rabat.

 

Kupon rabatowy, to specjalny kod - jaki należy podać podczas składania zamówienia. Rabat zostanie wtedy naliczony automatycznie.

 

Jak otrzymać Kupon Rabatowy?

Należy zarejestrować się w naszej aptece internetowej, zaznaczyć w czasie rejestracji zgodę na otrzymywanie newslettera oraz wiadomości reklamowych z naszej apteki (należy zaznaczyć opcję Zapisz się na nasz newsletter oraz Otrzymuj oferty od naszych partnerów w trakcie rejestracji). Do Newslettera można zapisać się także niezależnie od rejestracji w serwisie bez zakładania konta, w specjalnym polu w lewym dolnym rogu strony (EBIULETYN-NEWSLETTER).

 

Jak mogę wykorzystać Kupon Rabatowy?

Kupon rabatowy - a dokładnie kod z tego kuponu, należy wpisać w Koszyku w odpowiednie pole,w trakcie składania zamówienia w kroku PODSUMOWANIE ZAKUPÓW, pole Kupony kod: -------- a następnie dokonać jego aktywacji.

 

Kod rabatowy można wykorzystać tylko jeden raz! Po wpisaniu kodu rabatowego, zobaczą Państwo cenę obniżoną o daną wartość rabatu. Pozostali klienci, widzą cene normalną.